Doğum Haritası

Doğum haritası - bir diğer adıyla natal harita- dünyaya gözlerimizi açtığımız andaki gök yüzünün o ana dair görüntüsüdür. Tüm gezegenlerin güneş etrafındaki yolculuklarında o an nerede olduklarını ve benzer şekilde ayın da konumunu gösteren bir çizelgedir.

Kaderimizin efendisi olabileceğimizi bize anlatan doğum haritaları kişiye özeldir ve aynı gün doğan insanların bile doğum haritaları farklıdır.

Dünyaya geliş amacımızı anlamamıza yardımcı olan ve gerçek potansiyelimizi ortaya çıkartmamızda bize yol gösteren doğum haritaları, güçlü ve zayıf yönlerimizi, gelişime açık özelliklerimizi, sakınmamız ve dönüştürmemiz gereken davranışlarımızı, kısaca kendimizi keşfetme yolculuğunda atacağımız adımlar için en iyi zamanlamayı ve tavrı ortaya çıkaran bir pusuladır.

Doğum haritaları, yaşamımızı ilgilendiren kararlarda, farkındalığımızı arttırarak daha bilinçli kararlar almamıza yardımcı olur.

Astrolojik haritalar davranışlarımız ve tercihlerimiz hakkında bize ipuçları verebilir. Modern insanı zorlayan ve şekillendiren gölge taraflarımızı keşfetmemize yardımcı olan doğum haritaları, bireysel gelişimimizi desteklerken, beceri ve zayıflıklarımızı da görmemizi kolaylaştırır.

Natal haritanızın, lisanslı astrologlar tarafından, samimi ve anlaşılır bir dille yorumlanmasına aracı olan Stargaze, kendimiz hakkında merak ettiklerimizi gökyüzünün referansıyla cevaplıyor.