NATAL DOĞUM HARİTASI

Kendinizi bir de bizden dinleyin

Stargaze NASA verilerini kullanarak gezegenlerin doğduğunuz andaki konumunu hesaplıyor. Gezegen, burç ve ev ilişkisini anlaşılır bir şekilde size aktarıyor.

Dünyaya geliş amacımızı anlamamıza yardımcı olan ve gerçek potansiyelimizi ortaya çıkarmamızda bize yol gösteren doğum haritaları, güçlü ve zayıf yönlerimizi, gelişime açık özelliklerimizi, sakınmamız ve dönüştürmemiz gereken davranışlarımızı, muhtemel alabileceğimiz yaraları ve karmaları; kısaca kendimizi keşfetme yolculuğunda atacağımız adımlar için rehber niteliğinde bir pusuladır.

Daha fazla bilgi alın
Ay ve Fazları

Kişisel Ay Takvimi

Güneş benliğimizi yönetirken Ay da duygularımızı ifade eder.

Duygusal gücümüz ve potansiyelimiz, duyguları nasıl yaşadığımız, nasıl dışa vurduğumuz ve iç dünyamızın bize hissettirdiği şeyler ayın kontrolü altındadır. Sosyal ilişkilerdeki denge ve uyumu yakalamakta yardımcı rolü vardır. Ayın evreleri de büyük bir bütün olan sürecin parçalarıdır.

Detayları Keşfet
Soru

Bir Soru Sor

Doğru insanınla ne zaman karşılaşacaksın? İş görüşmen nasıl geçecek? Beklediğin para eline ulaşacak mı?

Ne zaman evleneceksin? Hep hayalini kurduğun o şey gerçekleşecek mi? Kafandaki şey için ne zaman harekete geçmelisin? Sen sor, sorunun cevabı haritan versin.

Yıldızlar dile gelsin, hayatına ışık olsun. Bir soru kadar uzağında olan Stargaze, cevabını bulma yolunda sana rehberlik etmekten mutluluk duyar.

3 VAKİT

Tasarım

Stargaze’in teması gün oluşum döngüsünün 3 vaktini kapsamaktadır. Dilediğizde ayarlar bölümünden temanızı değiştirebilirsiniz.

  • Stargaze'den haberdar olun

  • Güncellemeler ve son gelişmeler için bize mail adresini bırak