×
NATAL DOĞUM HARİTASI

Haritanızı bir de biz yorumlayalım

Stargaze NASA verilerini kullanarak, her gezegenin konumunu, doğduğunuz anda bulunduğu zodyak ve evin işaretiyle birlikte hesaplıyoruz.

Dünyaya geliş amacımızı anlamamıza yardımcı olan ve gerçek potansiyelimizi ortaya çıkartmamızda bize yol gösteren doğum haritaları, güçlü ve zayıf yönlerimizi, gelişime açık özelliklerimizi, sakınmamız ve dönüştürmemiz gereken davranışlarımızı, kısaca kendimizi keşfetme yolculuğunda atacağımız adımlar için en iyi zamanlamayı ve tavrı ortaya çıkaran bir pusuladır.

Daha fazla bilgi alın
FAZLAR

Ay ve Evreleri

Güneş ruhlarımızı yönetirken, Ay duygularımızı düzenler. Ay, insanın zihinsel ve duygusal gücünü ve potansiyelini temsil eder.

Sosyal ilişkilerdeki denge ve uyumu yakalamakta yardımcı rolü vardır. Ayın evreleri edinmemiz ve bırakmamız gereken alışkanlıkları anlatır.

Detayları Keşfet
Batı Astrolojisi

Kişiselleştirilmiş
Burç Servisi

Astrolojide burçlar, ekliptiğin iki yanında, aşağı yukarı 10 derece genişliğinde, içinde Güneş'in ve gezegenlerin döndüğü zodyak kuşağı ile belirlenir.

Ekliptik, dünyadan bakan birinin gözüktüğü şekliyle Yeryüzünün Güneş çevresinde bir yılda çizdiği görünür yörüngesinden başka bir şey değildir; diğer bir deyişle yer-merkezli sistemin bir verisidir.

3 VAKİT

Tasarım

Stargaze’in teması gün oluşum döngüsünün 3 vaktini kapsamaktadır. Dilediğizde ayarlar bölümünden temanızı değiştirebilirsiniz.

  • Tebrikler,

  • Stargaze ile ilgili gelişmeleri sana bildiriyor olacağız.